O Firmie

Firma nasza istnieje od 1994 r. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie pośrednictwem handlowym w sprzedaży eksportowej wyrobów polskiego dziewiarstwa do Szwecji, Finlandii, do Niemiec, Francji, Holandii oraz USA.

Po pewnym czasie zaczęliśmy przygotowywać własne kolekcje, starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych zagranicznych kontrahentów. Dzięki temu poszerzyliśmy znacznie asortyment sprzedawanych wyrobów, co zaskutkowało zwiększeniem produkcji współpracujących z nami polskich zakładów.

Obecnie naszym partnerom zagranicznym zapewniamy przegląd wzorów ofertowych rodzimych producentów, a także we współpracy z tymi ostatnimi – przygotowujemy własne modele – w oparciu o aktualne trendy mody, jednocześnie uwzględniając specyfikę danego rynku oraz preferencje poszczególnych klientów.

Nadzorujemy i koordynujemy ulokowane przez klientów zagranicznych zamówienia na każdym etapie ich realizacji ( dziewiarnia, farbiarnia, przygotowanie wzorów, szwalnia, kontrola towaru itp.).

Od kilku lat wspólnie z naszym niemieckim partnerem handlowym z powodzeniem uczestniczymy w przetargach na odzież dla policji, straży pożarnej oraz innych służb publicznych w Niemczech.


PARTNERZY HANDLOWI

2013 Ilsco All right reservedStrony WWW Łódź